Komentarz:
Wysłany: 2010-07-01, 13:22   
NAJLEPSZY KAMERZYSTA !!! PIOTR KRAWIEC. http://www.kam-video.pl
NIEZWYKLE OTARTY, PRZEMILY, DOSWIADCZONY I SUMIENNY FACET. NAKRECIL NAM NIEZWYKLY FILM, KTORYM WSZYSCY SIE ZACHWYCAJA, MONTAZ PIERWSZA KLASA I DO TEGO TO CUDO ZAJELO MU 3 DNI.
W SOBOTE MILEISMY SLUB - FILM OTRZYMALISMY W SRODE. NIE MA SIE DO CZEGO PRZYCZEPIC. POLECAM GORACO BO NA PRAWDE WARTO. NA PEWNO NIE RAZ BEDZIEMY PROSIC PANA PIOTRA O NAKRECENIE UROCZYSTOSCI RODZINNYCH PONIEWAZ TAKA PAMIATKA JEST CZYMS NIEZWYKLYM. A

POLECAMY !!!

link: http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=4445&postdays=0&postorder=asc&highlight=kam-video.pl&start=15
Wysłany: 2009-12-21, 13:53   
zuzanka, my korzystamy z usług http://www.kam-video.pl/ polecił nam go nasz fotograf, oglądaliśmy próbki, i po spotkaniu stwierdziliśmy ze facet zna sie na rzeczy bez zastanawiania podpisaliśmy umowę, ale wiadomo, każdy ma inny gust, my nie chcieliśmy jakiś rysunkowych efektów specjalnych typu wyskakująca para z tortu weselnego :)

link: http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=3974&highlight=kam-video.pl
Wysłany: 2011-06-02, 08:27   KAM (KRAW-ART-MEDIA)
Jesteśmy już po ślubie i chciałabym polecić firmę KAM Kraw-Art-Media. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni jakością,
a przedewszystkim sprawnością kamerzysty. Ślub odbył się 28 maja, a już wczoraj odebraliśmy gotowy film na płytach. Pan Piotr Krawec - kamerzysta tej firmy jest bardzo miły, na ślubie nie było żadnej reżyserki, wszystko naturalnie i mimo tego film zmontowany świetnie. Cena również super, także serdecznie polecamy:)

link: http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=6993
Wysłany: 2011-08-29, 20:42   
My też nie czekaliśmy długo na film:) Oglądamy go po raz setny, najdziwniejsze jest to, że moja mama za każdym razem tak samo się wzrusza; Film pierwsza klasa, super pamiątka na całe życie. Wszystko profesjonalnie i bardzo sympatycznie.
Nigdy nie lubiłem oglądać się na zdjęciach, ani na filmach- ten mógłbym oglądać setki razy.
Kamerzysta wybrał najlepsze momenty z naszego ślubu i wesela, super dobrał muzykę.
Wszystko ze sobą idealnie współgra. Całość po prostu rozbrajająca!!!
dzieło wieńczy dodatek- skrót wszystkich najważniejszych momentów.
Pełna profeska :brawo:

link: http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=6993
PROFORMA 17.12.2009

Wśród wielu firm zajmujących się tematyką ślubną KRAW-ART-MEDIA wyróżnia się rzetelnością i bardzo profesjonalnym podejściem do klienta.Z takimi ludźmi chcemy pracować i polecamy ich gorąco.

link: PROFORMAPROFORMA17.12.2009Wśród wielu firm zajmujących się tematyką ślubną KRAW-ART-MEDIA wyróżnia się rzetelnością i bardzo profesjonalnym podejściem do klienta.Z takimi ludźmi chcemy pracować i polecamy ich gorąco.

link: http://www.planujemywesele.pl/8781-kam-kraw-art-media
KOMENTAŻ OD KLIENTA
Imię I Nazwisko :  Alicja & Tomasz
Button1 : Dodaj
Komentarz : Pełen profesjonalizm, polecamy :)

KOMENTAŻ OD KLIENTA
IP Address : 109.173.130.51
Imię I Nazwisko : Hanna i Michał
Button1 : Dodaj
Komentarz : Korzystaliśmy z usług Pana Piotra na naszym ślubie i weselu 9 czerwca 2012. Już po kilku dniach płyty z filmem były gotowe do odbioru - montaż bardzo profesjonalny. A efekt całościowy doskonały. Szczerze polecamy!!!